#5. Ten z siódmymi Wściekłymi, komiksową godziną i Lutherem Kingiem

April 16, 2015

Kinoholicy, miłośnicy filmów, fani Wojtka, oglądacze seriali, stalkerzy Emmy Watson - dzień dobry! Mamy dziś małe święto - okrągły 5 odcinek jest już na serwerze, dzięki, że jeszcze jesteście z nami (bo jesteście, statystyki nie kłamią :) ). Zamierzaliśmy się streszczać i wyszły nam z tego streszczania 3 godziny. Ale chyba interesująco, bo różnorodnie.

Pierwszy segment audycji to przejażdżka przez komiksowe wiadomości w przeddzień premiery Czasu Ultrona. Dużo tego i nie zapowiada się, że częstotliwość spadnie - musimy się pogodzić z tym, że najbliższe lata w kinie popularnym to będzie dominacja ludzi w kolorowych trykotach. Co nas cieszy, tym bardziej, że z projektami związane są coraz ciekawsze nazwiska.

W dalszej części nie mamy litości dla Terminatora, wspominamy wiedźmę z Blair, opowiadamy o problemach krakowskiego Alvernia Studios, jednego z najnowocześniejszych studiów filmowych na świecie. Wyganiamy do kina na Selmę, która w Polsce niestety nikogo, załamujemy ręce nad Szybkimi i wściekłymi 7, przestrzegamy przed animacją Dom.