#2: Ten z Oscarem, Kingsmanem i Obcym 5

February 26, 2015
Z regularnością, która mnie samego zadziwia dostarczamy jedyny i niepowtarzalny, drugi odcinek podcastu After the Credits. Zawartość prima sort - rozpalające wyobraźnię newsy, dwie ważne kinowe premiery i podsumowanie oscarowej nocy.

Z Wojtkiem Kubarkiem zachwycamy się Neillem Blomkampem za sterami piatej części Obcego, drżymy i ekscytujemy się na przemian Indianą Jonesem od Stephena Spielberga. Czemu nowy Spider-Man będzie czarnoskóry, kim takim jest Aquaman, że jego temat ciągle pojawia się w kontekście filmów ze stajni DC i czy właśnie poznaliśmy młodego Hana Solo? Znak jakości "After the Credits poleca" wędruje w tym tygodniu do filmu Kingsman: Tajne służby, znęcamy się też merytorycznie nad panem Grey'em, którego fenomenu nie sposób pominąć.

Danie główne to przelot przez wszystkie ważniejsze oscarowe kategorie. Czy nasi prywatni faworyci tryumfowali, co działo się na samej gali, na których kategoriach Amerykanie wychodzą zrobić sobie herbatę i gdzie do cholery podziała się Lego Przygoda?

Enjoy!

Rozkład jazdy:
- Obcy 5 od Neilla Blomkampa;
- nowy Indiana Jones;
- czarnoskóry Spider-Man;
- kim jest Aquaman;
- fochy Dana Gilroy'a na kino superbohaterskie;
- młody Kingsman jako Han Solo;
- Assassin's creed i Hitman: Agent 47;
- Kingsman: Tajne służby;
- 50 twarzy Grey'a;
- Złote maliny;
- Oscary.