Szybcy i wściekli 7 - odcinek specjalny [ze spoilerami]

April 17, 2015

Ponownie lekko stremowani publikujemy pierwszy odcinek specjalny After the Credits. Często na nagraniach świerzbi nas język, mamy ochotę pozachwycać się którymś szczególnie udanym zwrotem akcji, napiętnować zakończenie, które kładzie cały film, rzucać ważnymi cytatami na lewo i prawo. A nie wolno, bo zepsuć słuchaczom zabawę w kinie to największa zbrodnia.

Przyjemnym lekarstwem będą mamy nadzieję odcinki specjalne After the Credits, które skoncentrują się na najważniejszych premierach, postaramy się o co najmniej kilka takich w ciągu roku. Oprócz dokładniejszej rozbiórki omawianego tytułu bez unikania jak ognia ważnych dla fabuły elementów powspominamy (w przypadku sequeli) poprzednie części, pokłócimy się o nasze ulubione sceny, rzucimy raz na jakiś czas ciekawostką z produkcji. Dwa słowa - szerszy kontekst.

Pierwszą próbę macie poniżej. Mniej więcej połowa nagrania to przelot przez serię Szybcy i wściekli (to już 14 lat!), w dalszej części wywlekamy wszystkie żale, jakie mamy do Jamesa Wana, ale szukamy też zrozumienia dla tego biedaka, dla którego produkcja takiego filmu - Frankensteina musiała być traumatyczną drogą. No i zakończenie. Popkulturyzacja śmierci. Tego wątku nie mogło zabraknąć.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Format oczywiście będzie jeszcze ewoluował, to taki nasz pierwszy trening na nowym stadionie.