Avengers: Czas Ultrona - odcinek specjalny [ze spoilerami]

May 7, 2015
Wróciliście właśnie z kina z bez wątpienia najbardziej oczekiwanego wakacyjnego filmu AD 2015? Coś nie daje Wam spokoju, czujecie niepokój po seansie, boicie się, że to z Wami jest coś nie tak? To zupełnie jak my. W najnowszym odcinku specjalnym próbujemy poradzić sobie z traumami, które zgotował nam Ultron. Na terapii razem z Wojtkiem rozbijamy drugich Avengersów na segmenty i pochylamy się nad każdym z nich, diagnozujemy chorobę, szukamy elementów, o których myślimy ciepło, a na deser ramię w ramię z Jossem Whedonem dzielimy się informacjami co i w jakiej ilości kazano mu w filmie zmienić/wyrzucić.
Ale ale. To druga część odcinka. Nie możecie jednak przegapić naszego prawie 2,5-godzinnego hołdu dla kinowego uniwersum Marvela. Wojtek zrekonstruował pełną chronologię wydarzeń ze wszystkich powstałych dotychczas filmów. Następnie z nieukrywaną radością bierzemy na warsztat każdy jeden film ze stajni Marvela, przypominamy sobie za co je polubiliśmy, rozmawiamy o naszych ulubionych scenach, czarnych charakterach, przypominamy sceny ukryte po napisach. Emocjonalna i spontaniczna przejażdżka.
Dla wygody podzieliliśmy 4,5 godziny nagrania na dwie części, ale traktujcie je proszę jako jeden odcinek specjalny, bo tak też został oryginalnie zarejestrowany.