#8. Ten z Festiwalem Muzyki Filmowej, Krainą jutra i Aloha

June 5, 2015
Hej! Z premierą odcinka już drugi raz w tym roku trafiamy w sam środek długiego, świątecznego weekendu. Minus - istnieje ryzyko, że macie w planach coś ciekawszego niż słuchanie nas ;) . Plus z kolei to większa ilość wolnego czasu, a w tym tygodniu będziecie musieli zmierzyć się z niemal 4 godzinami nagrania.

Zaczynamy od newsów z których tym razem przegoniliśmy kilka najczęściej pojawiających się u nas tytułów, a mimo to ilość informacji jakoś znacząco się nie zmniejszyła. Prawdę mówiąc w ogóle się nie zmniejszyła :) .

Mamy też gościa. Agata Grabowiecka - manager Festiwalu Muzyki Filmowej zdradza czy gwiazdy imprezy mają jakieś szczególne wymagania, co dalej z koncertami symultanicznymi i czy faktycznie Festiwal był o włos od odwołania. Rozmawiamy też o jego pozycji w świecie i wymarzonym gościu. Szalenie sympatyczna osoba, mam nadzieję, że słychać to na nagraniu.

Po wywiadzie zapraszamy na relację z koncertów i kilku paneli dyskusyjnych. Ile jest muzyki w jednym odcinku serialu, co Julie Taymor sądzi o scenariuszu Wonder Woman? Te i inne ciekawostki znajdziecie w mojej relacji.
Na deser mamy konkurs związany z tym wyjątkowym wydarzeniem. Jego zasady, termin i szczegóły nagrody musicie zlokalizować w odcinku

W finale omawiamy trzy premiery - Krainę jutra, Witajcie na Hawajach (w Polsce pojawi się dopiero 5 września), oraz Eden, który - kiedy słuchacie te słowa - być może z ekranów został już ściągnięty. Znakomity film z zerowym zainteresowaniem widowni. Bu. Pędźcie do kina!